מעגל מתופפים לילדים

מעגל מתופפים לילדים

מעגל מתופפים

מה זה מעגל מתופפים?

מה עושים בהפעלת מעגל מתופפים ?

 

למה מעגל מתופפים?

 

איזה הפעלת מעגל מתופפים מתאימה לך ? 

מעגל מתופפים לחתונה,
מעגל מתופפים לימי גיבוש, 

מעגלי מתופפים לבר מצווה,
מעגל מתופפים לגני ילדים,
מעגלי מתופפים לחתונה,
הפעלות לימי גיבוש,
הפעלות לחינוך מיוחד,
הפעלות לקייטנות .

אפשרויות שונות לפעילויות לילדים ולמבוגרים, בהתאם לגיל וצביון הקבוצה.

מעגל מתופפים ליום הולדת לילדים, מעגל תופים ליום הולדת,

 

 

מעגל מתופפים לילדים 

 

מעגל מתופפים ליום הולדת

 

חגיגת יום ההולדת היא חגיגה . השינוי הזה מרגש ומשמח וצריך להיחגג כל שנה. לכן, מתנת יום הולדת לילד שלך חייבת לכלול לא רק הפתעה מחדשת, אלא גם מסיבה מחדשת. סדנאות לימי הולדת המשלבות בהן גם לימוד של מיומנויות ושיפור יכולות קואורדינציה ומוסיקליות הם רווח כפול ומכופל. מעגלי תופים, הנקראים גם מעגלי מתופפים, מאפשרים לילד שלך להיות חלק משלם, ללמוד קצב ולשחרר את האנרגיות שלו באופן בונה, דרך כלי הנגינה העתיק, המשמח והחי ביותר שהמציא האדם. אחרי הכל, מעגלי תופים לאירועים היו שם בערך מאז ומעולם בתרבויות השונות בעולם וחגגו את כל טקסי המעבר של האדם. גם כיום מדובר על אחת מאותן אטרקציות לאירוע הפופולאריות במיוחד בקרב הצעירים והמבוגרים כאחד.

לעשות את זה נכון
הדרך הטובה ביותר לבחור הפעלה ליום ההולדת של הילד שלך היא לשלב מקוריות, שמחה והתאמה לאופי. מעטות הסדנאות וההפעלות המאפשרות התאמה לכל סוגי האופי של הילדים: ישנם ילדים שיעדיפו מסיבה קטנה, הכוללת כמה חברים קרובים בלבד. אחרים דווקא ירצו להזמין כמה שיותר ילדים. יש שיעדיפו לעשות הפעלות לימי הולדת בבית ואחרים דווקא הרחק ממנו- בטבע או אולם. למחפשים ימי הולדת מיוחדים באמת כדאי לנסות חוויה ייחודית של הזמנת סדנת מתופפים לאירועים. כן, כן. תתפלאו, יכולת ההעברה של המתופפים, המשלבים הומור קצב והרבה שמחה- הגיעה גם אל ימי ההולדת של הילדים שלנו. ולאלה מאיתנו שנמאס לחשוב ללא סוף על רעיונות להפעלות לילדים- אין ספק שמדובר על ברכה של ממש.

רעיונות לימי הולדת שמתאימים לטווח רחב של ילדים
מסיבת יום הולדת הכוללת מתופפים יכולה להתאים לכל גיל מגילאי 4 ועד 100.
לאורך כל ההפעלה ילד יום ההולדת במרכז , הפעלה של קצב והרמוניה. הפעלה ליום הולדת כוללת הרבה הומור, צחוק וקצב.

מעגל מתופפים ליום הולדת – מציאת הפעלות לילדים שתתאים לילד שלך ליום ההולדת הופכת למשימה לא פשוטה ,
אחרי שמנצלים אטרקציות ליום הולדת פופולאריות וידועות כגון יום הולדת פיות, יום הולדת הישרדות, יום הולדת פיראטים, מתנפחים ליום הולדת, ליצנים ליום הולדת, קוסם ליום הולדת או מפעילה ליום הולדת המשתמשת בחיות.

הפעלות לחינוך מיוחד – ילדים מיוחדים באמת
הדרך ללב כל הילדים עוברת במסלולים דומים- אהבה ונתינה, צחוק, חיבור ומוזיקה- כולן מדברות בשפה שונה. כבר מזמן הוכיחו שיטות חינוך אלטרנטיביות את היכולות המדהימות שלהן בקרב החינוך המיוחד ואילו שיטות החינוך הפרונטאליות, הרגילות והמשעממות, מקשות מאד על ילדים מכל הספקטרום של החינוך המיוחד להגיע להישגים גבוהים. בין אם מדובר על ילדים בספקטרום האוטיסטי, ילדים עם הפרעות התנהגות או רגשיות קשות או ילדים עם בעיות אחרות הלומדים במסגרות חינוך מיוחד- כל מחנך במסגרות אלה יודע כי שבירת השגרה הכרחי כמעט כמו השגרה עצמה עם אוכלוסייה מיוחדת זו.

הפעלות תופים לימי גיבוש וסדנאות והכל עם ערך מוסף
הפעלות לחינוך מיוחד יכולות בהחלט להיות חלק מהשגרה ולא רק במצבים בלתי רגילים, אבל גם אם החלטתם להזמין סדנת צחוק וקצב של מעגל מתופפים במסיבת הסיום של השנה בלבד- אתם וודאי תראו את הרווח המיידי. היכולת "לעשות" ולא להקשיב לדבר עשייה מוציאה מהילדים המשתתפים בתוך מעגלי מתופפים כוחות נסתרים ונותנת להם תחושת הצלחה וקשר- מה שמחזק את התדמית שלהם בעיני עצמם, עיני חבריהם לכיתה ואפילו עיני המורים. שלא כמו הקראת נאומים ארוכים ומשחקי מילים, מעגל תופים יכול לגשר על הפער הקיים לעיתים בין ההורים לילדיהם המיוחדים ולאחד אותם תחת קצב ומטרה אחת. גם אחים "נורמאליים" ורגילים לחלוטין יוכלו להשתתף באירוע בהנאה מרובה ויחוו קרבה מסוג שונה, שלא תמיד אפשר להגיע אליה כאשר מדובר על אוכלוסיות מיוחדות.

קצת על מעגלי תופים לאירועים
המדריכים של מעגלי תופים באים מתוך להקת מתופפים שהתמחותם היא שמחה, צחוק, מיומנות התיפוף (על כל הכרוך בכך מבחינת תיאום עין יד, קורדינאציה, קשב לקצב ולקבוצה ועוד) ועניין. מתופפים לאירועים יכולים לספק לכם גם סדנאות שוטפות מכיוון שלא מדובר ב"מופע חד פעמי" כי אם סדנא המשפרת יכולות, משימות ומשחקי חברה שונים. למחפשים אטרקציות לאירוע, מעגל מתופפים במרכז יכול להיות פתרון נהדר. בעיקר כיוון שעבור מעגל מתופפים מחיר סביר בהחלט ביחס להפעלות אחרות המיועדות גם לאוכלוסייה המיוחדת. כאשר פעילות זו מוצגת לילדים- הם רואים בה בעיקר הנאה, אבל אין ספק שיש בה גם ערך מוסף נרחב.

טיפים עבור הזמנת מעגל מתופפים לגני ילדים
מה כבר לא אמרו לכם על החוגים בגני הילדים? הם מפתחים יכולות מוטוריות, יצירתיות ומעודדים התפתחות שפתית תקינה. אבל האם כל החוגים באמת טובים כל כך? האם לכל החוגים אותם היתרונות? נראה כי בליל המידע המפציץ את ההורה והמחנך הממוצע מקשים על החלטותיו. מה גם, שלעיתים קרובות ילדים חווים את אותם החוגים, המועברים ע"י אותם המפעילים, במשך שנתיים או שלוש רצופים- מטעם אותה המסגרת. האם זה באמת הכרחי? התשובה חד משמעית: לא. הנה עוד חוג שתרצו להכניס לארסנל שלכם, ואחרי שתכירו את היתרונות של מעגל מתופפים לגני ילדים ייתכן ואפילו תוותרו על אחד החוגים הוותיקים שלכם בשבילו.

מה מוזיקה?
מעגל מתופפים שונה באופן יסודי מכל חוג מוזיקה אחר שתזמינו לילדי הגן, לכן, אם ההיסוס שלכם נובע מהעובדה שיש בגנכם כבר חוג ריתמוזיקה, הצגות מוזיקה או סתם מנגנת- אנא העמיקו בקריאה. מעגלי מתופפים פונים אל האינסטינקטים הראשוניים ביותר שלנו במוזיקה: בניית הקצב. לא מדובר על האזנה פאסיבית בלבד אלא השתתפות פעילה בתוך מעגל תופים- יצירת מוזיקה במקום הקשבה בלבד. שלא כמו חוגי מוזיקה אחרים שמביאים כל פעם כלי אחר ונותנים לילד התנסות חד פעמית בו, ההעמקה וההיכרות עם מעגלי תופים מאפשרת לילדים באמת להתעמק וללמוד על מקצב וקצב, ניגון יחד בהרמוניה או באופן עצמאי ללא הקבוצה. מעבר לעידוד יכולות מוזיקליות, אלה בהחלט מלמדים גם כישורים חברתיים חשובים.

מקצוענים של ממש
למנהלים וגננות יש תפקיד לא קל בבחירת הפעלות לגני ילדים שכן ההיצע רב, אך לא כולו איכותי. פעמים רבות, אנשים המעבירים את החוגים הם בוגרי קורס בודד ועוסקים בעיקר (אם לא רק) בהפעלות לגני ילדים. לצד היתרונות שיכולים להיות לעניין יש גם חסרונות: חוסר מקוריות, חוסר גמישות וכמובן החזרה העצמית. להקת מתופפים המעבירה חוגים או סדנאות בגנים, היא אותה להקת מעגלי תופים לאירועים המומחית ביצירתיות, שוני וכמובן שמחה וצחוק. העובדה שמומחי התיפוף שלנו הם פרפורמרים ומועסקים בתור מתופפים לאירועים מאפשרת להם לחדש את הרפרטואר ולהגיע אל הילדים עם שלל רעיונות חדשים כל שנה, המתאימים לרמתם- בשונה מחוג חיות למשל, שיחזור על עצמו אחד לאחד, אם מדובר על אותו המדריך.

סדנאות מעגלי תופים – כל הזמן או חד פעמי
סדנאות מעגל מתופפים במרכז מתאימות לחוויה חוזרת או חוויה חד פעמית- כך שאם אתם מחפשים רעיונות להפעלות בגני ילדים כסוג של סדנאות לילדים בגן באופן קבוע (למשל: הפעלות לימי הולדת בגן לכל ילד) או דווקא אטרקציות לאירוע ספציפי וחד פעמי כגון הפעלות לילדים בחנוכה, הפעלות לילדים בפסח, הפעלות לילדים בפורים או לתוכנית הקייטנה בחופש הגדול- זה בהחלט יכול להתאים לכם. מעגלי תופים לאירועים של ילדים מותאמים במיוחד לגילם וליכולות המוטוריות שלהם, להתפתחותם המנטאלית ודרך החשיבה שלהם. בכל מקרה, מדובר על הפעלות לילדים בגן הכוללת הרבה הומור, קצב ומצב רוח וגם לא מעט משחקי חברה לגנים מותאמי גיל.

לא כמו כולם
אבל אם הגננות ומנהלות הגן של הילד שלכם טרם גילו את נפלאות מעגל מתופפים, אין סיבה שלא תזמינו הפעלות תופים ליום הולדת בגן של הילד שלכם באופן עצמאי. מדובר על השקעה כספית לא גדולה מזו של מפעילה עם ילדים או מפעיל עם ילדים … ואין ספק כי מדובר על חוויה הרבה יותר מהנה. מספיק פעם אחת לראות את מהלך הפעלות קצב לילדים בגן של מפעיל המעגל ואת פניהם המהופנטים של הילדים, את הקשב המלא, הריכוז ותחושת השמחה ההולכת עם הילדים אחרי גם אחרי שנגמרת הסדנא- וזאת כדי להתאהב פעם אחת ולא לבקש הפעלה אחרת שוב. למתלבטים בין אטרקציות לגן ילדים אחרות, מומלץ לבקר במעגל כזה בגן אחר או בסדנא במיקום אחר, כדי לחוות דוגמית מהחוויה.

 

כמה עולה מעגל מתופפים ?
המחיר משתנה לפי סוג ומקום האירוע ומספר משתתפים
מעגלי מתופפים לחתונה

מעגל מתופפים לימי הולדת

מעגלי מתופפים להפעלות גני ילדים

מעגל מתופפים לאירועים

מעגלי מתופפים לחינוך מיוחד

מעגלי מתופפים לקייטנות

מעגלי מתופפים לבר מצווה

הפעלות לימי גיבוש

מעגל מתופפים לאירועים – חווית תיפוף ייחודית מלאת אנרגיות | 

מעגל מתופפים בירושלים | באים לעשות שמח!

פעילויות גיבוש לבני נוער | מעגל מתופפים וסדנאות תופים קצב ומוזיקה

סדנאות גיבוש לועדי עובדים | מעגל מתופפים – חוויה שמחברת אנשים

מעגל מתופפים לחתונות | באים לתופף ולעשות שמח!

סדנאות גיבוש עם מעגל מתופפים – חווייה ייחודית ומהנה שמחברת בין אנשים

קונצרט כלי הקשה – יוצרים תרבות באירועים | מעגל מתופפים 

מעגל מתופפים בכותל – חיבור קסום בין מוזיקה, דת ונשמה | 

מעגל מתופפים לאירועים | באים לתופף, אבל בעיקר לעשות שמח!

חוויית מעגל מתופפים לאירועים אותנטית ומיוחדת במינה

מעגלי מתופפים וסדנאות תיפוף | מתופפים, אבל בעיקר עושים שמח!

מעגל מתופפים לבר מצווה – חוויה מרגשת ועוצמתית | מתופפים לאירועים

מעגל מתופפים בדרום | באים לתופף, אבל בעיקר לעשות שמח!

מעגל מתופפים לחברות וארגונים – משחררים עניבות ונותנים לקצב להשתלט

יצירת קשר – מעגל המתופפים לכל אירוע, מהחתונה, ימי הולדת ועד ימי הגיבוש שונים

הפעלות לילדים – סדנאות תיפוף מותאמות לכל גיל | מעגלי מתופפים – 

מעגלי מתופפים לילדים – פעילות מוזיקלית לילדים | 

מעגל מתופפים לילדים – סדנאות מוזיקליות המחברות בין הילדים לקצב ומוזיקה

סדנאות תופים לימי הולדת | שילוב מושלם בין פעילות חינוכית לפעילות חווייתית ומהנה.

 

פעילויות גיבוש – סדנת מתופפים | הזדמנות להשתחרר, לשבור ריחוק ולהתקרב

מעגל מתופפים "" – הופכים כל אירוע למסיבה

שופרות לחתונה ולטקס חופה | מעגל שופרות לאירועים ושמחות

מעגל מתופפים במרכז | באים  לעשות שמח!

סדנאות גיבוש למוסדות חינוך | סדנאות תופים לילדים – הזדמנות לביטוי תחושות ורגשות

מעגלי מתופפים

הפעלות לילדים

 

מעגלי מתופפים

מעגלי מתופפים לילדים

מעגל מתופפים בדרום

מעגל מתופפים 

מעגל מתופפים בירושלים

מעגל מתופפים בכותל

מעגל מתופפים במרכז

מעגל מתופפים לאירועים

מעגל מתופפים לבר מצווה

מעגל מתופפים לחתונות

מעגל מתופפים לילדים

סדנאות גיבוש

סדנאות גיבוש לועדי עובדים

סדנאות גיבוש למוסדות חינוך

סדנאות מעגל מתופפים לחברות וארגונים

סדנאות תופים לימי הולדת

פעילויות גיבוש לבני נוער

פעילויות גיבוש – סדנת מתופפים

קונצרט כלי הקשה

שופרות לחתונה

מעגל מתופפים לילדים

מעגל מתופפים

מתופפים לבר מצווה

שופרות לבר מצווה

מתופפים

מעגל מתופפים לאירועים

מתופפים ושופרות לבר מצווה

מתופפים לבת מצווה

סדנת מתופפים

מעגל תיפוף

מעגל המתופפים

סדנת מתופפים לילדים